Perferendis rendae fugia rchite beatae repderit vitae recaae debitis ae facere quidem animi placeat mentur at vltib uod numm partur libero tum.

Hakkımızda

Home Hakkımızda
Hakkımızda

Vizyonumuz

Mobilya sektöründe uluslararası değerde bir marka olmak, yüksek kalite seviyemiz ve güvenilirliğimiz ile yirmi yılı geçkin süredir ülkemiz piyasasında kazandığımız itibarımızı yurtdışında da arttırarak korumak, istikrarlı yatırımlarımızla kapasitemizi arttırarak, sürdürülebilir karlılıkla, yoğun müşteri taleplerini daha yüksek oranda karşılayabilmek ve kazandığımız başarıları diğer dış pazarlara ve ülkemiz piyasasına da taşıyabilmek.

Misyonumuz

Tasarımları ve rahatlığı ile ev dekorasyon trendlerine yön veren, üretim kalitesi ile de global ölçekte markalaşıp, ülke ekonomisine katkıda bulunan bir firma olmaya çalışmaktır.

Ayrıca,

Müşteri isteklerinin daima ön planda tutulması

Çevreye, doğaya ve topluma saygı

Tüm kaynakların verimli kullanımı

Ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven, üstün iş ahlakı ve dürüst davranış ilkesinden vazgeçmemek bizim misyonlarımız arasındadır.

Değerlerimiz

  • Kanunlara ve yasal düzenlemelere titizlikle uymak

  • İş ahlakı prensiplerine sahip çıkmak

  • İşte şeffaflık ilkelerine bağlı kalmak

  • Emeğe ve insana değer vermek

  • Çok çalışmak 

4152

Mutlu Müşteri

20+

Kazanılmış Ödül

17

İşbirliği Yapılan Ülke

814

Tamamlanmış Proje

Yüksek Kalite Modern Tasarım

Gerçekleştirdiğimiz her aktivitenin temelinde, tanımlanmış şirket değerlerimiz yatar. Üstlendiğimiz projelerde, bu değerlerin göz ardı edilmemesi gerektiğini bilir ve buna göre çalışırız. Değerlerimize bağlı çalıştığımızda, hizmet sağladığımız sektörde, daha fazla başarıya ulaşacağımızı biliriz.
AKAL Şirketler Grubu’nun ana stratejisi, temel faaliyet alanı olan mobilya tasarım, inşaat-taahhüt ve dekorasyon sektöründeki özellikli konumunu korumak ve güçlendirmektir. Grubun gelişme ve büyüme stratejisi ise, taahhüt alanında kazanılan yıllara dayalı deneyim ve birikimin, ulusal ve uluslararası gelişim fırsatı görülen diğer iş alanlarına yatırımcı kimliğiyle yansıtılması temelinde yapılandırılmıştır.
Hakkımızda

Sorular-Cevaplar

AKAL Grup Şirketleri Hakkında sık roulan sorularınızın cevaplarını sizler için derledik.

AKAL Grup olarak başlıca hizmet alanlarımız Mobilya Tasarım, İnşaat ve Dekorasyondur.

Firmamızın kurucusu Akın Altıntop baba mesleği olarak devam ettirdiği marangozluk mesleğine aslen 1990'lı yıllarda başlamış ve girişimci yapısı ve vizyoner bakış açısıyla ticari merkezi İstanbul olan ilk şirketini 2000'li yılların başında kurmuştur. Zamanla kaliteden ödün vermeyen yapısı ile farklı hizmet alanlarında da şirketleşen AKAL Grup, şu anda 10'un üzerinde ülkeye ithalat yapmaktadır.

Mobilya Tasarım alanında özgün tasarımlarını perakende olarak satışa sunan şirketimiz kişiye veya projeye özgü özel tasarımlar da gerçekleştirebilmektedir. İnşaat alanında ise müteahhitlik formatında projeler ürettiği gibi mevcut projelere katma değer katacak dokunuşlar da yapabilmektedir.

Bize web sitemizin tüm sayfalarında sol alt kısımda bulunan whatsapp modülüyle veya aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz:

 

Sohbet Başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Akal Grup olarak size nasıl yardımcı olabiliriz?